Op zaterdag 31 oktober en zondag 1 november organiseert Heemkundevereniging Heitse haar jaarlijkse tweedaagse fototentoonstelling.
Heemkundevereniging Heitse
Centraal staan dit jaar 130 foto’s van in Heythuysen geboren religieuzen, de winkels van de Kloosterstraat en de Stationsstraat, de 100-jarige begraafplaats aan de St. Antoniusstraat, 140 jaar Harmonie en een veertigtal werken van Jacques Beelen met het dorp Heythuysen als thema. Zoals te doen gebruikelijk zijn er ook dit jaar weer historisch filmbeelden over Heythuysen te bewonderen.
Presentatie ‘Heitse door de ogen van Jacques Beelen ‘
Tijdens de fototentoonstelling zal op zondagmiddag zal om 14.00 uur de nieuwste uitgave van HvH gepresenteerd worden. Heitse door de ogen van Jacques Beelen telt 144 pagina’s en bevat afbeeldingen van Heythuysen die vervaardigd zijn door kunstschilder Jacques Beelen. Door een werkgroep van de heemkundevereniging zijn Jacques’ werken voorzien van uitgebreide heemkundige context. Heitse door de ogen van Jacques Beelen zal op beide dagen tijdens de tentoonstelling te koop zijn.
Tijdens de fototentoonstelling worden ook veertig tentoongestelde werken uit het project Heitse van kunstschilder Jacques Beelen te koop aangeboden. Het betreft ingelijste tekeningen (125 euro) en ingelijste olieverfschilderijen (30×40) die voor 150 euro te koop zijn. De opbrengst komt met dank aan Jacques Beelen grotendeels ten goede aan Heemkundevereniging Heitse.
Foto expositie Heemkundevereniging Heitse in CP de Bombardon zaterdag 31 oktober 13.30 – 17.00 uur – zondag 2 november 13.30 – 17.00 uur
Entree 3,00 euro p.p. HvH leden hebben vrije toegang.








Er zijn nog geen reacties geplaatst