Skip to content

Alzheimer Café Weert op maandag 21 september 

5 september 2026 | 9:00


De start van het nieuwe seizoen van het Alzheimer Café Weert valt dit jaar op Wereld Alzheimer Dag. Een prima reden om er een speciale avond van te maken. Het thema voor 2026 is: Ik blijf meedoen! En Jan van der Hammen zal met dit thema samen met een collega acteur en een muzikant een echte theaterbeleving presenteren met een mix van theaterscenes, enkele ervarings en vaardigheidsoefeningen en kleine stukjes theorie.

Alzheimer Café Weert

Met veel spel en enkele toepasselijke liedjes, het geheel muzikaal omlijst. Niemand beter dan Jan van der Hammen kan de aanwezigen aan de hand  meenemen om duidelijk te maken wat er in het brein van een persoon met dementie gebeurt. Hij laat zien wat succesvol kan zijn en hoe mensen uit zichzelf tot gesprek, activiteit en beweging kunnen komen. Geen tovermiddel, maar zeer de moeite waard om mee te experimenteren.

Iedereen is van harte welkom in het Alzheimer Café. Mensen met dementie en hun partners of familieleden, mantelzorgers, hulpverleners en andere belangstellenden, jong en oud. Vooraf aanmelden is niet nodig, je kunt zo binnenlopen. Het Alzheimer Café Weert wordt gehouden in het Bibliocenter, Wilhelminasingel 250, 6001 GV Weert. De zaal is vanaf 19.00 uur geopend en het programma duurt van 19.30 tot 21.30 uur. Uw eerste kopje koffie of thee ontvang je bij binnenkomst gratis. Een eventuele volgende consumptie is voor eigen rekening.

Vooruitblik Alzheimer Café Weert op 19 oktober a.s.: Gedragsverandering en stemmingswisseling. Info: karin.van.de.kruijs@dezorggroep.nl  en irene.verheijden@hulpbijdementie.nl 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-04-Brammobiel-Nederweert-4
Focus op kwaliteit en service
4 september 2026 | 20:00
2026-09-04-Drumband-Schutterij-St-Odilia-bestaat-70-jaar3
Reünie op zaterdag 17 oktober
4 september 2026 | 17:00
2026-09-04-Eindbedrag-Flessenactie-Merefeldia-20262
Maar liefst 811,11 euro
4 september 2026 | 15:02

Advertentie