Skip to content

Hond uit sloot Louis Regoutstraat Weert gered

19 juli 2023 | 11:38

De brandweer heeft woensdagmorgen rond 10:30 uur een hond uit de sloot naast de Louis Regoutstraat in Weert gered.

Hond gered

De hond werd aangetroffen door een wandelende buurtbewoonster. Ze zag de hond in de diepe sloot en zag dat deze niet op eigen kracht uit de sloot kon komen. De hond leek verzwakt.

Brandweer
De brandweer werd ingeschakeld om de hond uit de sloot te halen. De brandweer wilde de hond overdragen aan de Dierenambulance maar deze was voor een andere melding niet in de buurt. Daarop werd besloten om de hond naar de ambulance post van Dierenambulance Midden-Limburg te brengen zodat het beestje de juiste zorg kan krijgen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Ospel-kermis-Henk-Roemen-12
Opening verschuift naar 19.00 uur
25 juni 2026 | 18:00
2026-06-22-Riverside-Lane-Duo-treedt-op-in-Amfitheater-Buitencentrum-De-Pelen
Veiligheid staat voorop
25 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees nu online
25 juni 2026 | 16:00
2026_06_25-RICK_introduceert_nieuwe_ambachtelijke_workshops_en_ateliers
Maak kennis met eeuwenoude ambachten
25 juni 2026 | 15:00

Advertentie