In de periode van januari tot en met maart kunnen kinderen in Nederweert weer kennismaken met verschillende sporten. In deze periode 2 zijn zij welkom bij reddingszwemmen, tafeltennis, boksen, kickboksen en judo. Is jouw kind op zoek naar een andere sport? Dan is dit een mooie kans om eens wat nieuwe sporten uit te proberen. Hopelijk wordt de tweede periode net zo’n succes als de eerste periode.
Sport voor kinderen
Flyer met informatie
De flyer met meer informatie is in december uitgedeeld op de basisscholen. Heb je deze gemist? Bekijk hem hier.
Geslaagde eerste periode
Periode 1 van de sportkennismakingslessen van seizoen 2022-2023 (oktober tot en met december) verliep succesvol. Tientallen kinderen maakten kennis met verenigingen en de volgende sporten: verdedigingssport, volleybal, dansen en handbal.
De volgende verenigingen openden hun deuren voor geïnteresseerden; Stichting Soo Bak – Gi | Tigers LSE en Taekwon-do, VC Fortutas, DéDé Dance Ballet en Handbalvereniging MEOS. Voor de start van de eerste periode hadden zij een aantal momenten uitgekozen waarop kinderen aan konden sluiten bij trainingen op de vereniging. Stichting Soo Bak Gi: ‘’We kijken enorm positief terug op deze kennismakingslessen. Dit vanwege de energie en inzet van de kinderen, maar ook vanwege de erg positieve feedback van ouders over onze lesstructuur, discipline en begeleiding.’’
Wat zijn sportkennismakingslessen?
In samenwerking met scholen en sportverenigingen uit gemeente Nederweert is vanuit het sportakkoord een sportkennismakingsprogramma opgezet. Kinderen kunnen tijdens 3 verschillende perioden kennis maken met het brede verenigingsaanbod binnen de gemeente Nederweert. Verenigingen bieden clinics aan tijdens gymlessen en daarnaast kunnen kinderen deelnemen aan reguliere trainingen bij de vereniging.
Geef een antwoord