Skip to content

Theo en Geertje Creemers – Brinkmans 60 jaar getrouwd

6 april 2021 | 21:02

Door de Corona beperkingen werd het 60-jarig huwelijk van Theo en Geertje Creemers-Brinkmans vandaag aan huis gevierd met een raamvisite.

Theo en Geertje

Het jubilerende echtpaar kon vanachter het raam vanuit de woonkamer de bezoekers op een veilige manier ontvangen. Nadat het huis en tuin versierd waren begonnen de feestelijkheden met de eerste bezoekers die kwamen feliciteren en dit liep zo de gehele dag door. De bezoekers werden ontvangen met een koffie en taartje to go. Tussen de sneeuwbuien en de stralende zon door werd het een onvergetelijke dag voor Theo en Geertje.

Theo en Geertje willen iedereen hartelijk danken voor de aandacht die gegeven is, vandaag en de afgelopen dagen, en voor de ontvangen felicitaties. Daarmee is het een dag geworden met vele mooie herinneringen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_02-Veldeke-op-paad-in-Weert-Wes-van-Renswouw-00044
100 jaar Veldeke Limburg
2 mei 2026 | 20:33
Vacatures
Bekijk de nieuwste vacatures
2 mei 2026 | 16:00
2026_05_02-Kindcentrum_De_Bengels_de_plek_waar_kinderen_stralen
Kleinschalig en vertrouwd
2 mei 2026 | 15:00
2026_05_01-color-me-bad-Dag-1-Weert-Johan-05-4430-
Creatieve aftrap van graffitiweekend
2 mei 2026 | 13:00

Advertentie