Skip to content

Hond uit snikhete auto bevrijd in Nederweert-Eind

21 april 2019 | 16:55

De politie kreeg zondag een melding dat er een hond al geruime tijd in een auto zat op de parkeerplaats bij Openluchtmuseum Eynderhoof in Nederweert-Eind. In de auto was het al ruim 40 graden celcius. De hond bewoog al bijna niet meer omdat deze al bevangen was door de hitte.

De politie kon de eigenaar snel vinden, waardoor een gebroken ruit bespaard bleef. Een proces-verbaal echter niet. Hier over moet een officier nog beslissen, omdat het volgens de wet een misdrijf betreft. De politie laat weten, uit ervaring, dat het minimale boetebedrag €500,- is.

Waarschuwing
De temperatuur in een auto kan snel oplopen bij warm weer. De politie waarschuwt al jaren om honden en kinderen niet achter te laten in de auto.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

ATB-toertocht-Memorial-Jo-Boerekamp-op-Oudejaarsdag-in-Someren
Een volledig uitgepijlde tocht door de natuur
18 september 2026 | 13:00
Foto | ArturVerkhovetskiy - depositphotos.com
Extra voetbalweek voor inhaalwedstrijden
18 september 2026 | 10:00
2026_09_17-Stock_pompoensoep
Zaterdag staat er weer een warme kop soep klaar
18 september 2026 | 10:00
2026_09_01-Gratis_sportactiviteiten_ontdekken_voor_basisschoolkinderen_tijdens_Ben_Bizzies_Sportkennismaking
Doet jouw kind ook mee? 
18 september 2026 | 9:00

Advertentie