Skip to content

Fladderen door Nederweert

9 september 2017 | 13:51

Zaterdagmorgen is het evenement ‘Fladderen door Nederweert‘ officieel van start gegaan. Op zaterdag 9 en zondag 10 september stellen gastvrije bedrijven in de gemeente Nederweert hun deuren open voor inwoners, toeristen en andere geïnteresseerden.

Rust – Ruimte – Groen – Leefbaarheid

De insteek van het event is dat inwoners en toeristen op een ongedwongen manier kennis kunnen maken met de enorme variëteit aan natuur, agrarische bedrijvigheid, cultuur, horeca, recreatie en ambacht in de gemeente Nederweert. “En omdat iedere deelnemende locatie het event op eigen wijze invult, kun je je steeds opnieuw laten verrassen”, vertelt Peter Willekens. “Hierbij dagen we je overigens uit om bij elke locatie uit te kijken naar de link die wordt gelegd met de vlinder.

Vanmorgen werd de officieel aftrap gegeven op Openluchtmuseum Eynderhoof. Na de enthousiast woorden van voorzitter Peter Willekens en wethouder Rick van Meel werd ‘de vlinder‘ onthuld én een glas champagne geheven op een mooie start van een nieuw initiatief. Het nieuwe platform ‘Nederweert – Vlinder van Limburg‘ is opgezet door een groep lokale ondernemers, ondersteund door de gemeente Nederweert. Met dit platform willen ze een uitdagende natuurlijke omgeving creëren, zodat toeristen en inwoners de gastvrijheid van Nederweert optimaal kunnen beleven. Onderstaande bedrijven zijn geopend tijdens ‘Fladderen door Nederweert’:

Beide dagen geopend
Huyskamer Daatjeshoeve, Hoeve SamSam, Ons boerenerf, De Dorpsherberg, Buitencentrum de Pelen, Wood Design Nijsen, Tussen kunst en kast, Theeschenkerij Hof van Schoor, Groepuitje Limburg, Eetcafé De Kleine Winst, Pins & Pints Bowling, Guulke eten & drinken, Bakkerij Tommie, IJsboerderij Gommers en IJssalon Florence.

Alléén zondag 10 september geopend
Theaterboerderij Boeket, Openluchtmuseum Eynderhoof, Stokershorst, Zorgboerderij De Mildert en Zorgboerderij Steegerhof.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_06_22-EHBO-verenigingen-starten-gezamenlijke-wervingscampagne-EHBO-ers
EHBO Weert en Nederweert starten campagne
22 juni 2025 | 18:00
Burgernet-vermist-gezocht-1
53-jarige, blanke man
22 juni 2025 | 13:41
Burgernet-vermist-gezocht-1
Heb je iets gezien of gehoord?
22 juni 2025 | 13:37
2025_06_22-Dorpsschieten-op-dn-Diek-20251
‘Speciaal veur eederein’
22 juni 2025 | 13:00

Advertentie