Skip to content

Volg het vriendjes-/vriendinnetjestoernooi van TTCN’72 live op L1 radio

5 maart 2014 | 10:51

Basisscholenkampioenschap tafeltennis NederweertAanstaande vrijdag 7 maart zal het door TTCN’72 georganiseerde  vriendjes-/vriendinnetjestoernooi (vervanging van het basisscholenkampioenschap) live te volgen zijn op L1 radio.

TTCN’72 live op L1 radio

In de ochtendshow van Tim en Maarten van 7.30 tot 10.00 uur zal het tweetal verslag uitbrengen van dit toernooi. Dit is het resultaat van  een intensieve ledenwervingscampagne die de vereniging achter de rug heeft. Tijdens het toernooi zullen een 3-tal interviews afgenomen worden.

April vorig jaar heeft TTCN’72 meegedaan aan de Nationale Sportweek door tijdens de gymlessen van de basisscholen van Nederweert-Centrum en Budschop gastlessen te verzorgen. Daarnaast heeft de vereniging ook voor naschoolse opvang gezorgd.

Stem dus aanstaande vrijdag allemaal af op L1 Radio !

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_19-Super-Braderie-aanbieding-van-zijdenbloemen-bij-t-Roosje-Nederweert-5
20% korting op alle zijden bloemen
19 juni 2026 | 9:31
Foto | Randy Da-Costa / NK Tegelwippen
Grijs wordt groen
19 juni 2026 | 9:00
20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15
2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00

Advertentie