Woensdag 1 april werd onder leiding van ‘Meîster’ Frits Nies de voorjaarscursus Laeze & Schriêve van Veldeke Wieërt met veel enthousiasme afgesloten. Een volle klas, met twintig cursisten, moest als laatste opdracht een ‘meîsterwêrk’ inleveren. Dit werd tijdens de laatste les besproken en door iedereen voorgelezen. De resultaten waren opnieuw verrassend en werden beloond met een ‘Getuûgschrift’ en applaus.
Veldeke Wieërt
Aanwezig in Keenter Hart was ook het bestuur van Veldeke Krînk Wieërt, dat sinds de algemene ledenvergadering van eind maart weer op volle sterkte is. Nieuw zijn de bestuursleden Rob Hermans (foto) en Frits Nies (foto). Deze laatste neemt tevens de voorzittersrol op zich die vacant was sinds het overlijden van Jan Feijen in januari 2024.
Het bestuur bestaat verder uit Toos Hompes (secretaris), Wilhelmien van Houten (penningmeester) en de leden Lee Timmermans en Naud Aendekerk.
De volgende cursus Laeze en Schriêve van Veldeke Wieërt start na Weert Kermis, in oktober.
Aanmelden kan via info@veldekewieert.nl.








Er zijn nog geen reacties geplaatst