Skip to content

’t Brökske stunt in Geleen

15 december 2015 | 19:00

zaalvoetbal t Brökske’t Brökske heeft gisteravond tegen de kampioen van afgelopen seizoen voor een verrassing gezorgd. In een uitverkochte sporthal in Geleen werd Zaalvoetbalvereniging Awt Gelaen knap op een gelijkspel gehouden. Na de winst op Gastronoom (beker) en Tumudo was dit het derde goede resultaat op een rij.

’t Brökske stunt in Geleen

Zaalvoetbalvereniging ’t Brokske uit Nederweert keek de hele wedstrijd tegen een achterstand aan maar Chesron Geuns zorgde in de laatste minuut voor de gelijkmaker door de bal na een uitworp van Ruud Wulms prachtig binnen te koppen. De andere 2 doelpunten kwamen van Ken Boonen.

De selectie bestond uit: Wulms, Stultiens, Bastiaans, Gommers, Boonen, Donkers, Geuns en good old van Lith.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Munttheater
Munttheater passeert ruim 60.000 bezoekers
5 december 2025 | 20:00
2025-12-02-Frits_Kiggen
Sport bij Nederweert24
5 december 2025 | 19:00
Foto | Jack Duijf
We gaan naar Bethlehem
5 december 2025 | 17:00

Advertentie