Skip to content

Flitspaal bij Brug 15 in Nederweert levert bijna 4800 boetes op

13 oktober 2026 | 17:00

De flitspaal bij Brug 15 in Nederweert heeft in vier maanden tijd bijna 4800 verkeersboetes opgeleverd. Daarmee is de camera langs de N266 momenteel de flitspaal die de meeste overtredingen registreert in Limburg. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB).

Flitspaal Nederweert

De flitspaal werd in maart 2026 geplaatst bij de kruising van de N266 met Brug 15 over de Zuid-Willemsvaart. De verkeersveiligheid op deze locatie was al langere tijd onderwerp van discussie. Vooral fietsers ervoeren het kruispunt als onveilig vanwege de beperkte ruimte en de grote hoeveelheid verkeer, waaronder veel vrachtwagens.

Uit de cijfers blijkt dat tussen mei en augustus in totaal 4796 overtredingen werden geregistreerd. Het grootste deel daarvan, 4496 overtredingen, had betrekking op te hard rijden. Daarnaast werden 300 bestuurders beboet voor het negeren van een rood verkeerslicht.

Ook in de rest van Limburg nam het aantal geregistreerde verkeersovertredingen toe. Provinciebreed steeg het aantal met 10 procent.

Bron | De Limburger

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-10-13-Culturele-organisaties-roepen-gemeenteraad-Weert-op-weeg-gevolgen-af-voor-besluit-subsidiekorting
Bezuinigingen raken inwoners en verenigingen
13 oktober 2026 | 18:00
2026_10_13-Drie_voertuigen_botsen_op_A2-bij_Nederweert-2
Er raakte niemand gewond
13 oktober 2026 | 16:50
2026-10-13-VSN-Skills-Stars-Academy-en-SV-Leveroy-bundelen-de-krachten
Ontwikkeling van jonge voetballers
13 oktober 2026 | 16:00

Advertentie