Een topwedstrijd stond op zondag 11 oktober op het programma in de 6e klasse. Na de bekerwedstrijden en de eerste competitiewedstrijden te hebben gespeeld, maken alle ploegen natuurlijk een beetje de balans op: waar staan we en waar gaan we voor?
Wedstrijdverslag Merefeldia 7
Voor de jongens van Merefeldia 7 werd die conclusie al vrij snel duidelijk: meedraaien in de top 3 en zich voordoen als een kampioensploeg.
Na een zinderende bekercampagne werd DESM in de competitie verslagen en sleepten we een punt uit het vuur tegen Heeze. Na het debacle van vorige week tegen Budel (een voorsprong van 2-0 weggegeven en daarmee ook de tweede plek verspeeld) kwamen we met een neergebogen koppie aan in Moesel.
MMC 3: oudere, ervaren mannen die gisteren niet tot 05.00 uur in het glaasje hebben gekeken en als ongeslagen nummer 1 de ranglijst aanvoeren. Twee nederlagen op rij zouden een tegenslag van jewelste zijn. Joris van Deursen trad deze zondagochtend aan als trainer, flanste samen met aanvoerder Thijs van Grimbergen de opstelling in elkaar en daar gingen we! Een vrij nietszeggende eerste helft, waarin MMC toch wel de bovenliggende partij bleek te zijn.
Onze laatste linie stond echter zó ongelofelijk sterk dat er anderhalf uur lang geen aanvaller op de Limburgse amateurvelden was die daar doorheen zou komen.
Gelukkig hadden wij die aanvallers vandaag wel: van die venijnige mannetjes die azen op een snelle sprint om het tiki-taka van de tegenstander kapot te maken. Deze keer was het Tim Vullers. Eén-op-één, keeper uitkappen, binnenschuiven! Of het buitenspel was? Dat mag hij zelf hieronder bij dit verslag even aangeven.
De eerste helft duurde maar liefst 53 minuten en we eindigden met tien man door een gele kaart voor gastspeler Niek Saes, die compleet per ongeluk, in een poging de bal te spelen, ook een enkeltje meesnoepte.
Rust!
Hete thee en blije gezichten. Joris zette de groep nog even op scherp. KOP-PIE ER-BIJ! Verder kwam hij eigenlijk niet. Maar dat koppie hielden we toch niet erbij. MMC liet ons in het eerste halfuur van de tweede helft alle hoeken van het veld zien. Onze laatste linie stond echter wederom als een huis. Op de bank klonken toch wat kritische geluiden: ‘Dit gaat niet lang goed’, ‘O, daar was-ie weer bijna!’ Maar de 0-1 bleef lang op het bord staan.
Twee minuten voor tijd ontstond er een groot misverstand tussen de scheidsrechter en onze keeper Bjorn van Laer. Bjorn interpreteerde de situatie zo dat hij de bal moest oprapen, maar de scheidsrechter bedoelde iets anders en gaf een indirecte vrije trap… Alle jongens de goal in, billen knijpen… MIS! Het werd gevierd als een doelpunt, maar toen moest de vrije trap opnieuw worden genomen. Te vroeg ingelopen, man, man, man… Nou, terug de goal in met z’n allen. WEER MIS!
Affluiten geblazen en allemaal het veld op!
Het hele team heeft keihard gestreden en de favorietenstatus weer teruggepakt! Dat verdient een verslag op Nederweert24!
Nu volgt er een tijdje zonder wedstrijd. Maar we zien jullie graag snel weer langs de lijn, want het seizoen is nog jong. Het belooft nu al een fantastisch jaar te worden voor de mannen van M7!
Tekst | Merefeldia M7
Heb je ook een wedstrijdverslag, mail dit dan met foto’s naar redactie@nederweert24.nl







































Er zijn nog geen reacties geplaatst