Van vrijdag 25 tot en met woensdag 30 september staat de binnenstad van Weert in het teken van de jaarlijkse kermis. Met ruim 130 attracties, entertainment en verschillende activiteiten verspreidt de kermis zich zes dagen lang door het centrum.
Kermis Weert 2026
De kermis begint op vrijdag 25 september om 15.30 uur met een half uur gratis vermaak. De officiële opening volgt om 19.00 uur op de Markt.
Nieuwe attracties
Dit jaar zijn er verschillende nieuwe attracties. Op het Bassin staat het nieuwe spookhuis Phantom Manor, geïnspireerd op het landhuis uit Disneyland Parijs. De Destroyer keert terug naar de Dries en op de Langpoort staat voor het eerst The Jester.
Voor jongere bezoekers zijn onder meer de Ballonfontein, het ballonnenspel Time to Win en het Tandenspel nieuw. Ook bekende attracties als de Breakdance, het Reuzenrad, de Snowjet en zweefmolen Airforce zijn weer aanwezig.
Meer dan attracties
Aan de Langstraat 32 opent opnieuw de Pop-up Kermisstore. Daar zijn onder meer een miniatuurkermis, techniekprojecten van basisschoolleerlingen en kermismerchandise te vinden.
Bezoekers kunnen ook VIP-kaarten winnen via acties van Kermis Weert. Nieuw is het gouden VIP-ticket. Meerdere kaarten worden verstopt in etalages in de binnenstad.
Op het Kasteelplein, in de Stationsstraat en op de Dries komen statiegeldautomaten. Bezoekers kunnen daar blikjes en flesjes inleveren en het statiegeld terug laten pinnen of doneren aan de Hartstichting.
Voor kinderen komen de figuren van Paw Patrol meerdere keren naar het Bassin voor een ontmoeting en fotomoment.
Prikkelarme kermis
Op maandag is er van 12.30 tot 14.30 uur een prikkelarme kermis. Tijdens deze uren worden licht- en geluidseffecten zoveel mogelijk beperkt.
De kermis is gratis toegankelijk. Meer informatie over het programma en de activiteiten is te vinden op www.kermisweert.nl.








Er zijn nog geen reacties geplaatst