Skip to content

Geslaagde Oranjemarkt in Kanaalpark de Heerlijckheid

28 april 2026 | 20:52

De oranjemarkt die ook dit jaar weer georganiseerd is door buurtvereniging Sint Rochus was weer een groot succes. Dankzij het mooie weer trokken veel bezoekers naar de markt, waar zo’n 100 kraampjes met tweedehands spullen te vinden waren.

Koningsdag

Op het horecaplein konden bezoekers genieten van een hapje en een drankje, terwijl live muziek zorgde voor een extra gezellige sfeer.

Veel mensen namen de tijd om in de zon te ontspannen en samen te genieten.Ook aan de kinderen was gedacht met springkussens. Brandweer Nederweert was aanwezig, zo konden de kinderen een kijkje nemen in een echte brandweerwagen.

Er was volop vermaak voor de jongste bezoekers. Al met al kijkt de organisatie terug op weer een zeer geslaagde en sfeervolle editie van de Oranjemarkt!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Jouw ideeën tellen mee
28 april 2026 | 19:00
2026_04_28-Aftrap_Dag_van_het_Nationaal_Park_Beleef_de_vogeltrek_trekvogels_in_de_Groote_Peel
Trekvogelexcursie vanaf het buitencentrum De Pelen
28 april 2026 | 18:00
2026_04_27-Kingsday-Weert-Johan-19-3895-
Veel publiek bij Tribute Festival
28 april 2026 | 17:00

Advertentie