Skip to content

Geslaagde editie KunstInKijk 2026

7 april 2026 | 18:00

Op tweede paasdag, maandag 6 april, vond in Weert en omgeving opnieuw KunstInKijk plaats. De jaarlijkse kunstroute trok veel geïnteresseerden die een kijkje namen in ateliers en op verschillende expositielocaties.

KunstInKijk

De dag ging van start in de Theuniskapel met een feestelijke opening, waarna bezoekers tussen 11.00 en 17.00 uur op pad konden langs de deelnemende kunstenaars. Verspreid door de regio kregen zij een inkijk in het creatieve proces en gingen velen in gesprek met de makers zelf.

Ontdekken op eigen tempo
KunstInKijk bleek opnieuw een ideale gelegenheid om al wandelend of fietsend kunst te ontdekken. Met behulp van de routeboekjes stelden bezoekers hun eigen route samen langs de verschillende locaties.

De combinatie van kunst, persoonlijke ontmoetingen en het mooie weer zorgde voor een ontspannen en inspirerende dag. De organisatie kan dan ook terugkijken op een zeer geslaagde editie van KunstInKijk 2026.

Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

ETF-Machinefabriek-Nederweert-1
75 jaar technologische evolutie
13 april 2026 | 19:00
Foto | Henk Roemen
In de kerk van Ospel
13 april 2026 | 18:00
2025_04_14-Mobiele-Milieustraat-Nederweert-Eind-5
Bekijk de locaties hier
13 april 2026 | 17:00

Advertentie