BDL/Martens Finance boekt uit overwinning tegen BC Maarland 2.
BDL/Martens Finance
Weliswaar gingen twee van de vier partijen verloren maar door de 4-5 overwinning uit tegen BC Maarland uit Eijsden heeft BDL/Martens Finance in deze sterke poule 7 weer uitzicht op een plaats in de middenmoot. Louis Pols en Jos Kemmerling slaagden erin hun partij in winst om te zetten. Johan Martens en Leo Kanters bleven allebei onder hun algemene moyenne.
Snelle voorsprong BDL; fraai spel Kemmerling
Louis Pols (BDL) kende een matige start maar stelde gaande de partij wel orde op zaken. Met series van respectievelijk 13-21-17 en 16 caramboles in de slotbeurt gaf hij met een partij-moyenne van 6,11 zijn tegenstander Stanis Wójcik met 59 caramboles het nakijken. Jos Kemmerling (BDL) daarentegen speelde met slechts drie poedels en een serie van 39 in de tiende beurt een solide partij. Tegenstander Remie Ijssermans (Maarland) kon geen vuist maken en noteerde einde partij een moyenne van 3,80 en bleef daarmee ruim onder zijn algemeen gemiddelde. Pauze stand: 0-4.
Neo kader 57/2; Berger excelleert met serie boven 100!
In het tweede gedeelte van de wedstrijd was BC Maarland duidelijk de betere. Leo Kanters kent een stroeve start van de competitie en liep tegen zijn vierde nederlaag aan. Ditmaal was Eddy Berger (Maarland) een te sterke opponent. Met geen enkele poedel en de hoogste serie (104 caramboles in de elfde beurt) van de avond zette hij met een gemiddelde van 15,71 de partij volledig naar zijn hand. In de spelsoort ‘neo kader 57/2’ een prestatie met veel allure. Leo Kanters (BDL) finishte met 84 van de 120 caramboles toch nog op een verdienstelijk moyenne van 6,00. In de slotpartij tussen Wiel Wolters (Maarland) en Johan Martens (BDL) waren beide spelers aan elkaar gewaagd en was het een kwestie van tijd wie als eerste op het juiste moment in de wedstrijd een serie van betekenis op het groen laken kon leggen. Dat viel Wiel Wolters in de voorlaatste beurt ten deel. Hij eindigde zijn partij van 180 caramboles met het mooie gemiddelde van10,58. Maar zowel Wolters en Martens (BDL) bleven onder hun algemeen gemiddelde. Met pas twee zeges in deze competitie hoopt Martens (BDL) op betere tijden. Met het extra wedstrijdpunt op zak kon het kaderteam van BDL/Martens Finance met een 4-5 overwinning afreizen naar Weert.
Programma: 16-10-2025 | UIT – BC De Biljartacademie 1/Mark_Us – BDL/Martens Finance







Er zijn nog geen reacties geplaatst