De tweede dag van de Stadstriathlon Weert stond opnieuw in het teken van sportiviteit en saamhorigheid. Onder goede weersomstandigheden verschenen vandaag opnieuw honderden deelnemers aan de start rondom het Bassin in Weert. De organisatie wist het evenement ook op zondag in goede banen te leiden.
Stadstriathlon Weert
Drie onderdelen op het programma
Een triatlon bestaat uit drie onderdelen: zwemmen, fietsen en hardlopen. Vandaag werd gestart met de halve triatlon in de ochtend. In de middag volgden onder meer de ouder-kind triatlon en de kids triatlon. De afwisselende onderdelen zorgden voor een gevarieerd programma, waar jong en oud aan deelnam.
De organisatie kijkt tevreden terug op het evenement. De sfeer was gemoedelijk en de prestaties van de deelnemers waren indrukwekkend. Met deze succesvolle editie heeft Stadstriathlon Weert zich opnieuw stevig op de kaart gezet als sportevenement in de regio.
Bekijk ook de foto’s van de eerste dag van de Stadstriathlon Weert 2025.











































Er zijn nog geen reacties geplaatst