De politie onderzoekt een woninginbraak die is gepleegd tussen donderdag 29 mei om 16.00 uur en maandag 9 juni om 21.00 uur aan de Bonesmolen in Weert.
Woninginbraak
De inbreker(s) zijn vermoedelijk binnengekomen door een deur of raam open te breken, forceren of in te slaan.
Getuigen gezocht
De politie is op zoek naar mensen die mogelijk iets hebben gezien of gehoord in die periode. Dit kan gaan om personen die zich verdacht gedroegen, onbekende voertuigen in de straat of buurt, of andere opvallende zaken.
Ook camerabeelden of foto’s uit de omgeving kunnen waardevolle informatie bevatten. Heb je iets opgemerkt of beschik je over beelden die kunnen helpen bij het onderzoek? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844, ook als het klein of onbelangrijk lijkt. Vermeld bij je reactie het registratienummer 2025094445.
Er zijn nog geen reacties geplaatst