Skip to content

Succesvolle achtste editie rolstoeltocht Nederweert

6 juni 2025 | 14:00

Afgelopen woensdag heeft de achtste editie van de rolstoeltocht plaatsgevonden, ook deze keer weer een groot succes met veel enthousiaste deelnemers! In totaal hebben 80 rolstoelgebruikers een mooie tocht gemaakt door de straten van Nederweert, met een gezellige pauze bij zorgboerderij Bosserhof.

Rolstoeltocht Nederweert

Om 18.00 uur opende wethouder Dieteren de rolstoeltocht, waarna de deelnemers fanatiek vertrokken. Ook dit jaar weer een mooie combinatie tussen deelnemers die jaarlijks meedoen en nieuwe deelnemers, dit is belangrijk voor het evenement. Tevens is de organisatie dankbaar voor de vrijwilligers die zich jaarlijks in grote getalen aanmelden en de samenwerking met verschillende partners. Alles samen zorgt dit jaarlijks voor één groot feest!

De harmonie liep het laatste stuk voorop en vormde een erehaag voor alle deelnemers, een kippenvelmoment! Na het uitdelen van de goodiebags en een gezamenlijke afsluiting, kijkt de organisatie tevreden terug op de achtste editie en is blij dat ‘alles op rolletjes‘ verlopen is.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_06_22-EHBO-verenigingen-starten-gezamenlijke-wervingscampagne-EHBO-ers
EHBO Weert en Nederweert starten campagne
22 juni 2025 | 18:00
Burgernet-vermist-gezocht-1
53-jarige, blanke man
22 juni 2025 | 13:41
Burgernet-vermist-gezocht-1
Heb je iets gezien of gehoord?
22 juni 2025 | 13:37
2025_06_22-Dorpsschieten-op-dn-Diek-20251
‘Speciaal veur eederein’
22 juni 2025 | 13:00

Advertentie