Op zondag 18 mei vond het eerste schuttersfeest van het seizoen plaats op sportpark De Houwakker in Ospel. Schutterij St. Odilia Ospeldijk had de eer dit feest te organiseren namens de Weerter Schuttersbond Eendracht Maakt Macht. De toegang was gratis en er kwamen veel belangstellenden op het evenement af.
Schuttersfeest
Op ‘de wei’, zoals het terrein in schutterstermen wordt genoemd, waren er volop activiteiten voor jong en oud. Vanaf 12.30 uur werden er terreinwedstrijden gehouden, zoals marswedstrijden voor muziekkorpsen, schoonheidswedstrijden en wedstrijden voor exercitiegroepen. Om 13.45 uur volgde de officiële opening.
Voor het eerst in de geschiedenis trok er een schuttersoptocht door de straten van Ospel, een bijzonder moment dat veel bekijks trok. Aansluitend werd de schietwedstrijd gehouden, waaraan schutterijen uit de hele regio deelnamen. De hele dag was er muziek van een dj en een optreden van de prijswinnende blaaskapel Flamicanka.
Het evenement werd goed bezocht en zorgde voor een geslaagde aftrap van het nieuwe schuttersseizoen.


























Er zijn nog geen reacties geplaatst