Skip to content

Waterskiën in Weert

18 mei 2025 | 20:00

Wist je dat je in Weert kunt waterskiën en wakeboarden op een echte wedstrijdbaan? Wekelijks is de baan in bedrijf voor leuke uitjes met groepen vanuit de IJzeren man, met leden van clubkaarthouders en waterskiclub ENTC.

Waterskiën in Weert

Om inwoners van Weert en omgeving kennis te laten maken met deze spectaculaire sport, organiseren de IJzeren man Weert en waterskiclub ENTC een open dag. Iedereen is welkom op zondag 15 juni tussen 17.00 en 19.00 uur.

Wie een zwemdiploma heeft en het leuk lijkt om waterskiën of wakeboarden eens te proberen, kan zich aanmelden via communicatie@entc.nl. Bezoekers zijn ook van harte welkom om alleen te komen kijken.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Overlijdensbericht-Mia-Schroijen-Huijerjans-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
18 juni 2025 | 9:23
Foto: Depositphotos Gudella
Samen maken we Nederweert groener
17 juni 2025 | 20:30

Advertentie