Dit jaar viert Linda Jorissen haar 30-jarig jubileum als administratief medewerkster bij AutoKoen. Wat ooit begon bij Autoservice Saes, groeide uit tot een lange loopbaan waarin Linda een belangrijke en vertrouwde kracht binnen het bedrijf is geworden.
AutoKoen
Al drie decennia verzorgt Linda de administratie van zowel het garagebedrijf als het tankstation. De afgelopen jaren is ze ook steeds vaker te vinden in de shop, waar veel klanten haar kennen als een vertrouwd gezicht.
Inmiddels kent Linda het bedrijf van binnen en van buiten. Met haar kennis, betrokkenheid en ervaring is Linda een waardevolle kracht binnen het team.
“Namens iedereen bij AutoKoen: gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal, Linda! En natuurlijk: bedankt voor je jarenlange inzet!”
9 Reacties
Proficiat Linda .bleumke kumt
Noch.
Proficiat Linda. Top!
Proficiat Linda
Linda van harte gefeliciteerd met je jubileum!
Gefeliciteerd Linda cor en rika
Linda fantastische mijlpaal gefeliciteerd
Proficiat Linssen nog vele jaren toegewenst vooral met het plezier dat je altijd uitstraalt
Proficiat Linda jij bent een Topper nog vele jaren
Van harte gefeliciteerd Linda.