Skip to content

Rook in trein bij station Maarheeze

14 april 2025 | 11:01

Maandagmorgen is een trein ontruimt bij station Maarheeze. Er was een melding van rook in de trein, aldus de NS.

Rook in trein

De trein stond stil op station Maarheeze in Maarheeze en was onderweg naar het Noorden. Andere treinen op het traject werden tijdelijk stil gezet maar na een kwartier konden deze weer gaan rijden. De trein op het station in Maarheeze staat nog stil en de passagiers zijn allemaal veilig uit de trein gehaald.

Brandweer
De brandweer heeft een controle uitgevoerd maar er werd geen brand aangetroffen. De rook zou uit een installatie van de trein komen.

Volgens de NS is er een extra reistijd van 15 minuten. De verwachting is dat het 12:30 uur opgelost is.

Advertentie

2 Reacties

  1. Waar rook is, is vuur normaal gesproken.

  2. Vroeger heel vroeger rookte alle treinen en was dat geen probleem. Nu een beetje rook groot probleem.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_26-Samen_de_straat_op_voor_een_zwerfafvalvrij_Nederweert
Klaar met zwerfafval?
16 september 2026 | 19:00
2026-09-16-Auto-botst-tegen-boom-Bloemerstraat-Nederweert-3
Met de schrik vrij
16 september 2026 | 18:24
Nationale-ouderendag-Nederweert-7
Nationale Ouderendag in de Pinnenhof
16 september 2026 | 18:00
2025_09_17-Open-dag-woon-en-dagbestedingslocaties-PSW-in-Nederweert
Publiek welkom
16 september 2026 | 17:00

Advertentie