Skip to content

Flinke brand in bos Ingstraat Leveroy

7 maart 2025 | 16:01

Vrijdagmiddag is er brand uitgebroken in een bos aan de Ingstraat in Leveroy. Twee wandelaars ontdekten de brand en belden direct 112.

Bosbrand

In eerste instantie werd de brandweer van Nederweert opgeroepen om polshoogte te gaan nemen. Al snel werd duidelijk dat de vrijwilligers met spoed moesten doorrijden omdat het vuur zich razendsnel uitbreidde. Ook een waterwagen van brandweerpost Heythuysen kwam vervolgens ter plaatse.

De brand ging gepaard met de nodige rookontwikkeling welke in de verte te zien was. De vrijwilligers hadden met twee stralen water het vuur binnen een kwartier uit. Hoe de brand kon ontstaan is niet duidelijk.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Screenshot
Grote steun geweest
16 maart 2025 | 10:01
2025_03_13-Museumweekend-in-Museum-W
Kom je kijken op 22 en 23 maart?
16 maart 2025 | 9:00
Vizier-op-Nederweert-Alfons-Bruekers-geschiedenis-
Vizier op Nederweert
15 maart 2025 | 19:30

Advertentie