Skip to content

Sleuteloverdracht Weert | de vastelaovendj is begonnen!

2 maart 2025 | 10:47

Foto's | Johan Horst

Op zaterdag 1 maart vond ook in Weert de sleuteloverdracht plaats in het stadhuis van Weert. Aansluitend was een heilige Mis en werd ‘De Rog’ opgehangen bij MeseumW. Daarmee zijn de Rogsteakers van Weert klaar om deze dagen in te gaan.

Sleuteloverdracht Weert

De prinsen van de Rogstaekers de macht weer in handen. Rogstaekersprins Stefan II en jeugdprins Lex I ontvingen vandaag beide de sleutel van de stad. Dit gebeurde tijdens de sleuteloverdracht in het gemeentehuis.

Ton Wolter bracht met zijn optredens de juiste vastelaovendj sfeer in de het stadhuis van Weert.

Pinke tegen veiligheid
Het politieteam Weert viert de Vastelaovendj dit jaar op een bijzondere manier met een unieke pinactie! De gemeente Weert en politie Weert hebben de handen ineen geslagen om een speciale pin te introduceren die tijdens de festiviteiten gedragen kan worden.

In Weert is de vastelaovendj begonnen!

Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Burgernet-vermist-gezocht-1
In de nacht van vrijdag 19 juni
19 juni 2026 | 11:33
2026_06_19-Contaienr_valt_van_vrachtwagen_bij_turborotonde_Weert1
Rijstrook tijdelijk afgesloten
19 juni 2026 | 11:24
20260618_Ontwikkeling-nieuwbouwproject-aan-Bosserstraat_4
Een buurt waar mensen zich thuis voelen
19 juni 2026 | 11:00

Advertentie