Vrijdag 28 februari vond in de Weerter binnenstad de eerste editie van het carnavalsevenement NIX18 plaats, georganiseerd door ‘Vastelaovendj inne stad’ van V.V. de Rogstaekers uit Weert. Het evenement werd speciaal voor middelbare scholieren georganiseerd. Van 13.30 tot 18.00 uur werd de Markt omgetoverd tot een feestlocatie vol muziek en gezelligheid.
Scholierencarnaval Weert
Feestelijke sfeer en enthousiaste bezoekers
Met optredens van DJ Admin, Links Rechts, Moerepetazie, Mark Gruijthuijsen en Ed en Frans zat de sfeer er goed in. Scholieren vierden enthousiast de start van de carnavalsdagen en de voorjaarsvakantie. Ondanks een goed programma liep het niet storm op de markt. Scholieren lieten ‘deze eerste editie‘ aan zich voorbij gaan, zo leek het. Het evenement moet nog groeien.
Geslaagde eerste editie
Het evenement, georganiseerd door Vastelaovendj inne stad, werd goed bezocht en zorgde voor een geslaagde middag vol feestvreugde. Hopelijk krijgt dit initiatief volgend jaar een vervolg!
Foto’s | Johan Horst




























Er zijn nog geen reacties geplaatst