Skip to content

Noortje Stroek en David Winkelmolen ‘boorebroêdspaar’ in Weert

18 februari 2025 | 12:00

Noortje Stroek en David Winkelmolen boorebroêdspaar Weert

Foto's | Johan Horst

Op maandag 17 februari werd in de binnenstad van Weert het traditionele ‘Boorebâl‘ gevierd. Nadat in de dagen voorafgaand het gezelschap van getuigen en aojers aan beide zijden bekend is gemaakt, werd rond 19:30 uur het ‘boorebroêdspaar’ gepresenteerd aan de aanwezige bruiloftsgasten.

Boorebroêdspaar Weert

Dit jaar zijn Noortje Stroek en David Winkelmolen het boorebroêdspaar van Weert.

Noortje Stroek
Noortje werkt al 16 jaar in het onderwijs, waarvan 15 jaar op de Montessorischool in Weert en sinds een jaar op OBS De Stapsteen in Herten. Ze woont midden in de stad, op de Singel, waar ze volop van geniet. Haar vaste zaterdagritueel? Een rondje over de markt en ergens een hapje of drankje doen.

In de winter staat ze graag op de ski’s in de bergen en in de zomer gaat ze het liefst naar Oostenrijk of Italië. En zodra het 11 november is, begint het vastelaovendj-gevoel alweer te kriebelen. Vieren doet ze volop, eerst met de Joekels, later met De Rogstaekers en tegenwoordig met haar vriendinnen van VV Noeëts Mieër Nao Hoês, waarmee ze elk jaar de mooiste outfits bedenken.

Noortje is een dochter van Jan van Corrie van Sjang van Gonnebertje, Leentje Lubsen en Jack van Bér en Marie van ’t Waeverke. Ook draagt ze de namen van Jenny van Bér Willems en Corrie Willems-Rademakers mee.

David Winkelmolen
David is een sportieve man die vier keer per week traint in zijn eigen sportschool. Dat is ook wel nodig, want hij geniet graag van lekker eten en een drankje. Zelfs toen Noortje hem vroeg als bruidegom, zat hij net aan de wijn.

Met vastelaovendj is hij er zeker bij, want hij vindt het belangrijk om de traditie door te geven aan de jongere generatie. Op vakantie gaat hij graag met de caravan naar Italië of Frankrijk, en tussendoor is hij altijd in voor een weekendje weg.

Naast zijn eigen sportschool werkt David als projectleider bij de gemeente Deurne. Hij is een zoon van Jan van Pierre van Daenen Wullem en Tiny Verlinden uit Belfeld.

De officiële presentatie van het boorebroêdspaar vond plaats op de trappen van het oude stadhuis aan de Markt, begeleid door muziek van Moerepetazie en de jubileumprins Stefan II. Na de traditionele plichtplegingen door de pastoër en de prins, trok het bruidspaar samen met de stoet richting de SooS, waar de receptie werd gehouden. Daarna werd het feest voortgezet in de verschillende cafés in de binnenstad van Weert.

Ouders en getuigen
De ouders en getuigen zijn dit jaar: Jelle Overheul, Aihua Chung, Ruud Kunnen, Fämke Gerits, Lilian van Grimbergen en Hans Stokborek.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_03_17-Aanloopevent-9-3-2025
Er zijn mooie resultaten behaald
17 maart 2025 | 10:01
2025_03_17-Ongeval-Rijksweg-Noord-Nederweert-2
De politie doet onderzoek
17 maart 2025 | 8:57
2025_03_17-Con-Amore-Weert
Veelzijdig programma koormuziek en pianoklanken
17 maart 2025 | 7:57
20250316_Karvanstal-in-Someren-Eind-in-beeld_54
Foto’s van Johan Horst
16 maart 2025 | 20:00

Advertentie