Skip to content

Vijf jaar Vrienden van de Peel in Ospel

3 februari 2025 | 15:00

Vijf jaar geleden gingen de deuren van Brasserie Vrienden van de Peel open in gemeenschapshuis De Haazehoof in Ospel. Wat begon als een droom, groeide uit tot een bruisende plek waar lekker eten en gezellig samenzijn centraal staan. En dat moet natuurlijk gevierd worden.

Vrienden van de Peel

Het was meteen een vliegende start – met een flinke uitdaging, want corona gooide al snel roet in het eten. Maar niet getreurd, dat zorgde juist voor creatieve initiatieven zoals de drive-in en Doospel to Go. Ondertussen werd ook het knusse winkeltje ‘Bij Chris’ geopend, waar de leukste cadeautjes te vinden zijn. Voor wie liever vanuit de luie stoel shopt: er is ook een online webshop!

Van Crazy Dinners tot tapasavonden
Inmiddels is de brasserie dé plek voor alles van een uitgebreide lunch en een sfeervolle koffietafel tot een gezellige familiedag of een spetterend feest. En voor wie zin heeft in een diner met een twist, is er het Crazy Dinner: een avond vol verrassingen, lachwekkende opdrachten en natuurlijk heerlijk eten. Een aanrader voor vriendengroepen, families of collega’s die wel van een beetje gekkigheid houden.

Feest mee tijdens het jubileum
Vijf jaar Vrienden van de Peel, dat vraagt om een feestje! Op het programma staan onder andere:

  • Vrijdag 14 februari: Vier de liefde – Een overheerlijk vijfgangen diner. Maak de keuze tussen vlees of vis en laat je een avond in de watten leggen.
  • Tapasavonden – een tafel vol heerlijke hapjes in een gezellige setting.
  • Zondag 9 februari: Kindermiddag & High Friet – een middag vol plezier met springkussens, frietjes en een optreden van Clown Tallie, die de kids trakteert op ballonnen en magie. Sluit de dag heerlijk af met aansluitend te genieten van onze High Friet.

Dit jubileum is hét moment om terug te blikken op vijf mooie jaren, maar vooral om vooruit te kijken naar alles wat nog gaat komen. Vrienden van de Peel bedankt alle gasten, vrienden, familie en (oud)-collega’s voor de gezelligheid, het vertrouwen en de mooie herinneringen.

Niets missen van de festiviteiten? Volg Vrienden van de Peel op Facebook & Instagram en blijf op de hoogte.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Leegstaand-gebouw-De-Pinnenhof-16-augustus-2024-1
Twee varianten voor MFA De Pinnenhof
9 februari 2025 | 14:09
Foto's | Henk Roemen
Jaarvergadering Gunnerij Nederweert
9 februari 2025 | 14:00
Maridav - depositphotos.com
Zaterdag 8 februari 2025 tussen 23:00 en 23:30 uur
9 februari 2025 | 13:30
2025_02_09-Dodelijk-ongeval-Aan-de-Bergen-Heythuysen-1
Auto tegen een boom
9 februari 2025 | 13:00

Advertentie