Skip to content

Schorpioen lift mee vanuit Spanje naar Weert

23 oktober 2024 | 9:05

Afgelopen weekend ontvingen de. vrijwilligers van de dierenambulance een bijzonder telefoontje: een meneer had een schorpioen in huis gevangen die over zijn muur kroop.

Schorpioen

Hij was er snel bij en had het dier met veel lef in een plastic bakje gevangen. ”We kwamen direct in actie en namen de schorpioen mee. Gelukkig bleek het niet om een gevaarlijke soort te gaan; een steek zou aanvoelen als die van een wesp,” zo vertellen de hulpverleners op hun socials.

Waarschijnlijk heeft de schorpioen een lift gekregen toen de meneer twee weken geleden in Spanje aan het backpacken was.
Het dier is dezelfde dag nog naar het Natuurhulpcentrum in Opglabbeek gebracht, zij zullen voor het diertje een geschikte locatie vinden.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_06_06-Succesvolle-achtste-editie-rolstoeltocht-Nederweert-9
Rolstoeltocht Nederweert
7 mei 2026 | 10:00
2026_05_06-Ga_voor_dag_en_dauwtrappen_in_de_natuur
Hemelvaartsdauwtrapwandeling met ontbijt bi
7 mei 2026 | 9:00
Roald-Berkers-24-thumpnail
48e jarige Nederweertenaar
7 mei 2026 | 8:15
2026_05_07-Verdachte-aangehouden-na-melding-steekincident
21-jarige man uit de gemeente Leudal
7 mei 2026 | 7:50

Advertentie