Skip to content

Woningen in Baexem tijdelijk ontruimd nadat man dreigde gaskraan open te draaien

27 augustus 2024 | 11:53

Enkele woningen in de omgeving van de Stationsstraat in Baexem zijn dinsdagmorgen tijdelijk ontruimd geweest nadat een man had gedreigd de gaskraan open te draaien.

Verwarde man

Politie, brandweer en ambulancedienst kwamen ter plaatse voor hulpverlening. De politie wist de verwarde man snel te overmeesteren. Volgens een woordvoerder van de politie is de man in kwestie niet aangehouden, maar overgedragen aan het zorgkader.

De woningen in de nabije omgeving werden tijdelijk ontruimd, maar omdat de brandweer geen gas heeft gemeten, zijn de bewoners weer terug naar binnen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_01_25-Is-het-gebruik-van-extra-eiwitten-noodzakelijk-voor-sporters-en-niet-sporters
Een nieuwe column van Roeg staat klaar!
23 januari 2025 | 18:30
2025_01_23-Nieuw-Bi-j-Siem-De-daghap
Elke donderdag
23 januari 2025 | 16:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees online het weekblad van Nederweert
23 januari 2025 | 15:00
2025_01_23-Ontdek-de-eeuwenoude-metropool-Keulen-bij-Bibliocenter
Dinsdag 6 februari
23 januari 2025 | 12:00

Advertentie