Skip to content

Rolstoeltennisser Sam Schröder wederom ongeslagen op Japen Open

13 april 2024 | 15:35

De Nederlandse rolstoeltennisser Sam Schröder zet zijn ongeslagen lijn in het enkelspel van dit jaar door tijdens de Japan Open. De Ospelenaar wist in de finale met 6-1, 6-2 te winnen van de Israëliër Sasson.

Rolstoeltennisser Sam Schröder

Schröder is bezig met een opmars richting de Paralympische Spelen in Parijs later dit jaar. In de vierde maand van dit jaar wist hij zijn ongeslagen status in het enkelspel te behouden. Na zijn winst op de Australian Open en Cajun Classic eerder dit jaar kan Schröder nu ook de Japan Open op zijn lijst zetten.

In de finale was de Limburger nogmaals te sterk voor Sasson, wie Schröder ook trof in de finale van de Australian Open. Ditmaal was het voordeel in sets ruimer.
In het dubbelspel met Niels Vink kon de halve finale door een blessure aan de kant van Vink geen doorgang vinden. De twee heren behouden nog steeds hun plek als beste koppel van de wereld.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie