Skip to content

Wateroverlast in woning aan Burgemeester Greijmansstraat in Nederweert

5 maart 2024 | 18:03

Op dinsdagmiddag, 16.50 uur, werd de brandweer gealarmeerd vanwege wateroverlast in een woning aan de Burgemeester Greijmansstraat in Nederweert.

Wateroverlast

De kelder van de woning was flink onder water gelopen. De bewoners van het huis schakelden de brandweer in. Eenmaal ter plaatse besloot de brandweer om de kelder leeg te pompen vanwege de hoeveelheid water. Dit zorgde voor heel wat water op straat. De brandweer besloot dan ook om de straat tijdelijk af te sluiten tussen de Loverstraat en de Houtmolen.

Hoe de wateroverlast precies is kunnen ontstaan is niet bekend, mogelijk is er een defect aan de waterleiding. Ook een monteur van WML kwam ter plaatse.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie