Skip to content

Twee verdachten aangehouden voor een ramkraak op een juwelier in Someren

13 november 2023 | 20:05

Vanmorgen heeft de politie twee verdachten aangehouden voor de ramkraak op een juwelier in Someren op 17 augustus 2023. Bij deze ramkraak werd de pui vernield met behulp van een rolcontainer en een personenauto. “Binnen twee minuten maakten zij ruim € 13.000 buit” aldus de politie.

Ramkraak op een juwelier in Someren

Er vond na de ramkraak direct een achtervolging plaats, maar de daders wisten te ontkomen. De vluchtauto en een deel van de buit werden later die dag in Maarheeze aangetroffen.

Aanhouding
Inmiddels heeft onderzoek tot de twee verdachten geleid die vanmorgen, maandag 13 november, zijn aangehouden. Dit betreffen een 18-jarige man uit Maarheeze en een 20-jarige man uit Eindhoven. Zij worden daarnaast ook verdacht van diefstal van een auto en meerdere inbraken. De verdachten zullen vandaag door de Districtsrecherche Helmond gehoord worden.

Meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie