Skip to content

Optreden van ‘De Limburgse Jônges’ in De Pelen te Ospel

2 september 2023 | 18:30

Op zondagmiddag 3 september treedt de groep ‘De Limburgse Jônges’ op in het Amfitheater In De Pelen te Ospel.

Limburgse Jônges

Er zijn 2 optredens, om 13:30 en 15:00 uur. Zij zingen alles in het Limburgs dialect, met vaak eigen geschreven teksten op bekende melodieën. Ze worden begeleid door een accordeonist en gitarist. De groep is al vaker te gast geweest in De Pelen en bestaat al sinds 1996.

Advertentie

2 Reacties

  1. Genieten van deze groep, Wil Bolenius speelt geweldig accordion ,en is tevens de leider van deze groep . Dat mag gerust vermeld worden.

  2. Bij een last minute publicatie is dat niet zo relevant. Complimenten Nico!


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_14-Jan-en-Netty-Brentjens-Weekers-50-jaar-getrouwd3
Gefeliciteerd!
16 januari 2026 | 10:00
Foto | depositphotos.com - belchonock
Meld je aan
16 januari 2026 | 9:00
Foto | Fung Loy Kok Taoist Tai Chi Nederland
Gymzaal van de Philips van Horne
16 januari 2026 | 8:00
Foto | CandyBoxImages - depositiphotos.com
mountainbikers en cyclocrossers/veldrijders
15 januari 2026 | 20:00

Advertentie