Skip to content

Eynder Pieck Festeyn | de sfeer zat er goed in…..

19 december 2022 | 10:56

In het weekend van zaterdag 17 en zondag 18 december 2022 vond de tweede editie plaats van het Eynder Pieck Festeyn. Anton Pieck krijgt met zijn oud-Hollandse taferelen weer een prominente rol tijdens dit winterse kerstevenement.

Eynder Pieck Festeyn

De sfeer zat er al snel in. Wafels, balkenbrij, oliebollen, chocomel, de befaamde roombroodjes en nog meer lekkers. Overal rijen met belangstellenden. Dat én de vele vuurkorven deden de koude temperatuur snel vergeten. Ook de tweede dag zat weer vol met vermaak!

Tijdens het Eynder Pieck Festeyn werd het Openluchtmuseum Eynderhoof omgetoverd tot een kerstdorp met kerstkramen, vele oude ambachten, muzikanten, koren, straatartiesten en figuranten die het publiek vermaakten. Activiteiten vonden zowel binnen als overdekt buiten plaats.

Bekijk hier de foto’s van dag 1 van het Eynder Pieck Festeyn

Foto’s: Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_17-Lezing_over_dinosaurussen_op_het_Peelpodium
Paleontoloog Maarten de Rijke vertelt over dino’s
17 september 2026 | 21:00
2026_09_17-Inbreker_aangehouden_na_speurewerk_hond_Marie
Gestolen goederen teruggevonden
17 september 2026 | 20:00
2026_03_03-Haaze-Hoof-Stock-1
Ontmoeten door groeten
17 september 2026 | 19:00
2026_09_14-De_Krottepoffers_spelen_de_komedie_Op_de_vlucht
Nieuwe klucht van Nederweerter toneelvereniging
17 september 2026 | 18:00

Advertentie