Skip to content

Bijzondere ‘Spek en bonen’-huwelijken tijdens open huis gemeente Nederweert

2 juli 2022 | 19:47

Zaterdag was het druk in- en rondom het gemeentehuis van Nederweert. De gemeente Nederweert organiseerde namelijk een open huis. Iedereen werd uitgenodigd om een kijkje te komen nemen in het recent gerenoveerde gebouw.

Open huis

Zowel in als rondom het gemeentehuis kon je meedoen aan verschillende activiteiten, voor jong en oud. Zo kon je meedoen aan de scootmobielchallenge, een kijkje nemen in een echte brandweerwagen of op de foto met de ambtsketen. Eén van de grootste activiteiten waren de spek en bonen’-huwelijken.

Het was een geslaagde dag. Naast de open dag werden ook de gemeentecomplimenten uitgereikt.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_22-Burgemeester-Op-de-Laak-leest-voor-tijdens-Nationale-Voorleesdagen
Feestelijk Voorleesontbijt in Bibliocenter
22 januari 2026 | 17:00
Stadhuis-gemeentehuis-Weert-Joha-Horst-3
Nieuwe digitale kaart
22 januari 2026 | 16:00
Foto | photographee.eu
Dit klopt niet…
22 januari 2026 | 15:00
Foto | Photology1971 - depositphotos.com
Mooie jackpot
22 januari 2026 | 14:00

Advertentie