Skip to content

Brandende handdoek zorgt voor consternatie op Philips van Horne Weert

2 juni 2022 | 13:32

Donderdagmiddag is er een klein brandje geweest in een toiletgroep op scholengemeenschap Philips van Horne in Weert. Door de brand ging de brandmelder af wat zorgde voor de nodige consternatie onder de aanwezigen.

Handdoek in brand

Volgens de brandweer stond er in een toiletgroep op de school een stukje van een handdoek uit een handdoek rol in brand. De situatie was onder controle toen de brandweer arriveerde. Niemand raakte gewond.

Ontruiming
Vanwege de melding werd de school volgens plan van de BHV-ers snel ontruimt. Alles leerlingen en leraren hadden zich verzameld voor de hoofdingang van de school en in de fietsenstallingen.

Volgens de brandweer was er weinig schade. De lessen kunnen weer hervat worden.

Advertentie

1 Reactie

  1. Hum ,de jeugd had het over een wc rol.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-14-Jaarlijkse-Gotcha-Rotary-Filmavond-op-23-september
Met film ‘The Incomer’
14 september 2026 | 19:00
Foto - Erwin Christis
Ga door de geschiedenis van het Weerterbos
14 september 2026 | 17:00
Witte-roos-rouwadvertentie
Uitvaartbegeleiding van den Boom
14 september 2026 | 16:00
2026-09-14Grenslaup-Vosseven-104
Nieuwe bosloop in Stramproy op zondag 20 september
14 september 2026 | 14:00

Advertentie