Skip to content

Verdachte personen aangehouden met hulp van buurtpreventie

2 februari 2022 | 13:45

Afgelopen maandag kreeg de politie een melding van een verdachte situatie in de wijk Boshoven. Een meldster zag op camerabeelden dat er twee verdachte personen rondom de auto’s op de oprit liepen.

Aangehouden

Het had er alle schijn van dat deze twee wilde inbreken in deze auto’s.” Dit was niet gelukt, maar dankzij een duidelijk signalement konden wij deze twee verdachten wel aanhouden,” meldt de politie Weert.” Het strafbare feit was ‘dun’ , maar het onderbuikgevoel van de collega’s zei dat ze toch moesten doorpakken.” Dankzij het goede contact met de whatsapp buurtpreventiegroep bleek al gauw dat er meer camerabeelden waren uit de wijk. ”Zo hadden deze twee verdachten op meerdere opritten gestaan en ook daadwerkelijk drie diefstallen gepleegd.

Dankzij de whatsapp groep kon de politie snel in contact komen met alle betrokkenen en beschikte zij snel over alle camerabeelden en aangiftes. Het resultaat…de verdachten zitten nog vast.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Otto Plantema
Vogelwerkgroep Nederweert
31 augustus 2026 | 19:00
20260831_Bewoners-St.-Joseph-Nederweert-genieten-van-oliebollen-van-de-kermis_1
Een stukje kermis naar het zorgcentrum gebracht
31 augustus 2026 | 18:00
20260831_Langer-thuis-wonen-Vraag-gratis-woonadvies-aan_15
Woningaanpassingen
31 augustus 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees nu online
31 augustus 2026 | 16:00

Advertentie