Skip to content

Centrumplan Nederweert krijgt vorm (Foto’s)

28 juli 2021 | 15:34

De bouw van het Centrumplan in Nederweert vordert gestaag. Er komt een nieuw gebouw, met daarin op de begane grond ruimte voor winkels, waaronder een supermarkt, en op de verdiepingen in totaal 29 appartementen.

Centrumplan Nederweert

Het nieuwe pand wordt gebouwd op de voormalige parkeerplaats tussen het gemeentehuis en de oude sporthal (pand Wijen). De oude sporthal is enkele maanden geleden grotendeels gesloopt, maar zodanig dat de ruimte van apotheek Maar nog blijft staan en door Maar gebruikt kan worden gedurende de bouw. Dit gedeelte wordt pas gesloopt als apotheek Maar verhuisd is naar het nieuwe gebouw.

In de eerste helft van volgend jaar moet het gebouw met winkels en appartementen klaar zijn. Daarna wordt de buitenruimte nog aangepakt.

Advertentie

1 Reactie

  1. Zijn al deze appartementen al verkocht , of wat zijn de prijzen van deze appartementen . ?


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_19-Super-Braderie-aanbieding-van-zijdenbloemen-bij-t-Roosje-Nederweert-5
20% korting op alle zijden bloemen
19 juni 2026 | 9:31
Foto | Randy Da-Costa / NK Tegelwippen
Grijs wordt groen
19 juni 2026 | 9:00
20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15
2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00

Advertentie