Skip to content

De Belcirkel

31 december 2020 | 14:33

In Leveroy is de belcirkel al een groot succes. Thea Sieben, Wies Reijnders en Mia Zegveld zijn hier enthousiast begonnen met het oprichten van zo’n belcirkel. Het resultaat mag er dan ook zeker zijn.

De Belcirkel draait nu al een tijdje in Leveroy en heeft zijn doel al meerdere keren bereikt. Sociale controle, het maken van een kort praatje en de daaruit voortvloeiende contacten zijn van toegevoegde waarde. Thea Sieben neemt jullie mee in de wereld van de Belcirkel en legt uit hoe deze in zijn werk gaat en op welke manier andere dorpen snel kunnen starten. Starten jullie in het dorp ook een geweldige Belcirkel?

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_16-Nederweerter_schrijver_presenteert_BIJzondere_trilogie_op_zomerbraderie
Paul Boot presenteert zijn BIJzondere boeken
17 juni 2026 | 9:00
2026_06_13-Volle-gaas-weekend-Ospel-Johan-02-6786-
Weekend vol races, muziek en spektakel
16 juni 2026 | 20:00
2026_05_18-Kindercollege-Beroepen-bij-Bibliocenter-Nederweert
Activiteiten in juli en augustus
16 juni 2026 | 19:00
Foto: Rik Stadhouders
L: Paul Tinnemans, R: Laury Tinnemans
Een eerbetoon aan creativiteit en vader
16 juni 2026 | 18:00

Advertentie