Skip to content

Meer bewegen voor ouderen (MBvO)

29 maart 2020 | 15:38

Gymclub M.B.v.O. Nederweert-Eind (MBvO) bestaat sinds 1971 en staat voor bewegingsactiviteiten voor 55-plussers onder leiding van docenten met een speciale opleiding hiervoor. Naast beweging specifieke intenties wordt bij alle MBvO-activiteiten de bevordering van zelfstandigheid en zelfredzaamheid nagestreefd. Beweegplezier en sociaal contact zijn daarbij erg belangrijk. De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de mogelijkheden en wensen van de deelnemers.

Ook in Nederweert-Eind is een groep al meer dan 30 jaar wekelijks actief. Helaas is het door de problemen met het Corona virus vanaf half maart voorlopig niet meer mogelijk om in groepsverband de lessen te volgen. Om die leden, en ook ieder ander die zich aangesproken voelt, voorbeelden te geven hoe fit te blijven met zelfstandige oefeningen, heeft “het huis van de sport” een poster verstrekt die met afbeeldingen, richtlijnen en tips voorbeelden geeft. Het is goed om zelf, nu het even niet samen kan, te blijven oefenen. Ik hoop dat deze poster hiertoe zal bijdragen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Wes van Renswouw
Zes dagen feest in binnenstad
24 september 2026 | 20:00
Begin nu, geniet straks
24 september 2026 | 19:00
2026-09-24Cursus-Omgaan-met-je-smartphone-voor-beginners-bij-Bibliocenter
Bibliocenter geeft cursus smartphone gebruik
24 september 2026 | 18:00
2026_09_24-Vrijwilligers_ruimen_zwerfafval_op_in_Nederweert
World Cleanup Day
24 september 2026 | 17:00

Advertentie