Skip to content

AH-boerenkaas kan voedselvergiftiging veroorzaken

18 januari 2020 | 13:07

Albert Heijn heeft uit voorzorg per direct alle plakken en stukken belegen 30+ boerenkaas uit de winkels teruggehaald. Het gaat om verpakkingen met alle houdbaarheidsdatums. De kazen kunnen voedselvergiftiging veroorzaken.

AH-boerenkaas

Albert Heijn verzoekt klanten de AH-boerenkaas belegen 30+ plakken en de AH-boerenkaas belegen 30+ stukken niet te eten en terug te brengen naar een Albert Heijn-winkel. Daar krijgt je bij inlevering van het product ujouww aankoopbedrag terug.

Voor meer informatie kun je terecht op ah.nl. Of je kunt contact opnemen met de Klantenservice van Albert Heijn via 0800 – 03 05 of ah.nl/klantenservice.

Let op!
Het gaat om een uitbreiding van de eerdere melding over boerenkaas van de AH. Naast plakken geldt het ook voor stukken. En het gaat om verpakkingen met alle houdbaarheidsdata.

Bekijk hier alle Veiligheidswaarschuwingen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_17-Overlijdensbericht-Cor-van-Goor1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
17 april 2026 | 17:00
2026_04_17-Veldeke-op-paad-in-Weert
100-jarig bestaan van Veldeke Limburg
17 april 2026 | 12:00
2026_04_16-Boodschappenspel_bij_Albert_Heijn_groot_succes1
Taalnetwerk Nederweert/Weert
17 april 2026 | 10:00
2026_04_16-Ga_op_sPeelse_Expeditie_in_De_Groote_Peel
Gezinstocht vol beleving
17 april 2026 | 9:00

Advertentie