Skip to content

Elektrische fiets vliegt in brand in schuurtje Nederweert-Eind

18 december 2019 | 14:14

Woensdagmiddag is een elektrische fiets in brand gevlogen in een schuurtje bij een woning aan de Pijlspits in Nederweert-Eind.

Elektrische fiets in brand

De fiets stond in een schuurtje achter de woning. De bewoners roken een brandlucht en gingen kijken wat er aan de hand was. Daar zag hij de fiets in lichterlaaie staan. “Ik bedacht me niet en heb snel de fiets die in brand stond en ook een tweede fiets uit het schuurtje gehaald“, aldus de bewoner. De bewoner heeft de fiets met een tuinslang geblust.

Rook binnengekregen
De eigenaar van de fiets had wat rook binnengekregen. Hij is nagekeken door het ambulancepersoneel. De brandweer van Nederweert en het Snel Interventie Voertuig (SIV) uit Weert waren snel ter plaatse. Ze hebben de fiets en het schuurtje gecontroleerd om er zeker van te zijn dat er geen brand in het dak zou zitten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_12-RICK-en-Museum-W-nodigen-Limburgers-uit-mee-te-werken-aan-monumentaal-wandkleed
Limburgs slavernijverleden
12 mei 2026 | 13:00
2026_05_12-Heemkundevereniging_zoekt_hulp_bij_oude_fotos_Nederweert-2
Negende bijeenkomst in de Pinnenhof
12 mei 2026 | 12:00
20250219_Succesvolle-Vitaliteitsdag-bij-Sportcentrum-de-Bengele_12
Vervolg met gratis valrisico-meting
12 mei 2026 | 11:00
2026_05_11-Maak-kennis-met-de-flora-van-De-Groote-Peel
Kruidenexcursie vanaf buitencentrum De Pelen
12 mei 2026 | 9:00

Advertentie