Skip to content

Ballonprikken bij Pleunis Mode Nederweert met kans op 20% korting

11 november 2019 | 12:00

Het is kouder aan het worden en de truien komen uit de kast. Heb je er nog geen of zoek je een ander lekker kledingstuk voor het najaar? Bij Pleunis Mode in Nederweert hebben ze een uitgebreid assortiment in leuke najaarskleding. Nieuw in de collectie is het merk ‘Br&dy‘, kom snel even kijken of jij dit ook zo leuk vindt.

Deze week met een knallende actie. De actie loopt van woensdag 13 t/m zaterdag 16 november. Eén paskamer is helemaal gevuld met ballonnen, ze bevatten allemaal een prijs. De hoofdprijs is 20% korting op je aankoop, het enige wat je moet doen is net de goede ballon eruit halen en kapot prikken. Kom langs en laat de goede ballon knallen!

Processed with VSCO with f2 preset

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260912_Dansrijck-schenkt-160-koffiebroodjes-aan-Sint-Joseph_4
Koffiebroodjes krijgen mooie bestemming
13 september 2026 | 16:00
2026-09-12-Een-zomerse-avond-vol-muziek-sfeer-en-Spaanse-klanken
Viva Concento
13 september 2026 | 15:00
Foto's | Wes van Renswouw
Betekenis van het kanaal voor Weert
13 september 2026 | 10:15
2026-09-12-Open-Monumentenweekend-in-Nederweert-via-de-iPad3
Een vernieuwend initiatief
12 september 2026 | 19:00

Advertentie