Skip to content

Wandel mee met de Bob’s Adventure Store

15 oktober 2019 | 16:00

Heerlijk wandelen en genieten van alles wat de mooie natuur ons in de herfst te bieden heeft. Dat kan met de Bob’s Adventure Store Herfstwandeling op zondag 20 oktober.

Afstanden
Je kunt kiezen uit afstanden van 30, 20, 15, 10 of 7 km. Ook leuk om te doen met het hele gezin. De routes lopen voornamelijk over onverharde en rustige, verharde wegen door het prachtige grensoverschrijdende natuurgebied Kempen-Broek. Je kunt starten vanaf 08.00 uur bij Partycentrum-Restaurant de Sluis, Industriekade 58 in Weert. Afhankelijk van de te lopen afstand kun je starten vanaf 08.00 tot 14.00 uur. Het secretariaat is geopend tot 15.00 uur. De organisatie is in handen van Atletiek- en Wandelvereniging Weert.

Verzorgingspost
Onderweg kun je lekker bijkomen op de gezellige verzorgingspost. Hier word je verwelkomd met livemuziek en kun je tegen een vriendelijk prijsje genieten van veel lekkers. Ze serveren onder andere heerlijk zelfgemaakte soepen, broodjes gezond en natuurlijk Limburgse vlaai. Voor meer informatie kijk op de site www.avweert.nl.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_05_16-Twee-doden-bij-ongeval-Wetering-N266-Nederweert-4
Het vreselijke ongeval gebeurde vrijdagmorgen
16 mei 2025 | 16:03
2025_05_16-Rouwadvertentie-Harrie-Deckers
Uitvaartverzorging van Gansewinkel
16 mei 2025 | 16:00
Brand-Laurenburg-2
Vogels in een kooi zijn naar buiten gebracht
16 mei 2025 | 15:21
startersavond-Hugo-Vossen-Hypotheken-3
“Start je woningzoektocht met een strike!”
16 mei 2025 | 14:32

Advertentie