Skip to content

Gewonde bij ongeval met vrachtwagen en caravan N275

13 juli 2018 | 11:50

Een vrachtwagen en een busje met caravan zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen. Dat gebeurde op de kruising N275 met de op en afrit van de A2 Nederweert. Volgens een chauffeur die het ongeluk zag gebeuren blokkeerde de remmen van de bestelbus. Deze zou zijn gaan slingeren en knalde vervolgens tegen de vrachtwagen aan.

Veel schade
Beide voertuigen én de caravan raakten flink beschadigd. Zeker één persoon is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Over zijn gezondheidstoestand is nog niets bekend. Het verkeer ondervond veel hinder door het ongeval.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_06_20-Te-koop-Wiel-Gubbelsstraat-36-Nederweert-Hoebenakker-Frissen2
Jonge, kindvriendelijke woonwijk
20 juni 2025 | 11:00
2025_06_20-Concerten-RICKs-Clarinet-Choir-in-Openluchtmuseum-Eynderhoof
Dag voor Kunst en Ambachten
20 juni 2025 | 9:30
Rouwadvertentie-Thieu-Claassen-3
Geuns Uitvaartbegeleiding
19 juni 2025 | 16:00
Gezellige-muziekmiddag-bij-de-Zonnebloem-Nederweert-3
Het was een middag vol muziek en gezelligheid
19 juni 2025 | 15:00

Advertentie