Skip to content

Jongeman slaapt roes uit midden op straat

24 juni 2018 | 2:21

Zondagmorgen is een beschonken jongeman slapend op het asfalt van de Hoogstraat in Ell aangetroffen. De man lag te slapen met de fiets naast zich in de berm.

Donkere weg
De Hoogstraat tussen Hunsel en Ell is een donker stuk. Gelukkig zag de bestuurster, van een auto die vanuit Ell kwam, de fietser op tijd liggen zodat ze kon stoppen. Een maal tot stilstand gekomen stond de jongeman op.

Hulpdiensten
De vrouw vertrouwde het niet en belde de hulpdiensten. De politie en een ambulance waren snel ter plaatse en hebben de man na gekeken. Hij bleek van een feestje te komen in Hunsel en moest naar Ell. Waarschijnlijk voelt hij zich een stuk beter na een goede nachtrust.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_08-Kijkmiddag-bij-IKC-de-Bongerd
Kom je een kijkje nemen?
30 april 2026 | 15:00
Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Het gemeentehuis, huisvuilroute en milieustraat
30 april 2026 | 14:00
2026_04_30-Meimaand_feestelijk_geopend_in_Sint_Martinuskerk_Weert
H. Mis op zondag 3 mei
30 april 2026 | 13:00
2026_04_30-Jong-en-oud-openen-samen-nieuw-kinderdagverblijf-Natureluur-bij-zorgcentrum-St-Elisabeth8
Natuur en dagelijks contact tussen generaties 
30 april 2026 | 12:00

Advertentie