Skip to content

Dag 2 Stadstriathlon Weert: Zonnig, sportief en gezellig (Foto’s)

10 juni 2018 | 8:00

De tweede dag van de Stadstriathlon in Weert zit er weer op. De zaterdag stond in het teken van de (semi-) recreant. Er werd vandaag gestart met de diverse NTB Divisiewedstrijden. Tijdens deze Divisiewedstrijden gingen vele triathlonteams de competitie met elkaar aan om het beste team van Nederland te worden. In de zaterdagmiddag is tijd voor de recreant! Honderden recreatieve triathleten vanuit o.a. Nederland, België, Duitsland en nog vele andere, starten aan de sprint of kwart.

Nat, maar zonnig
Aan de toeschouwers was duidelijk te zien dat het zwemmen toch wel erg spectaculair is. Als je er voorop bij stond, dan was de kans groot dat je een nat pak kreeg. Gelukkig was het lekker warm en was iedereen snel droog. Tijdens het onderdeel fietsen is een valpartij ontstaan waarbij de ambulance moest worden ingezet.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_06_22-EHBO-verenigingen-starten-gezamenlijke-wervingscampagne-EHBO-ers
EHBO Weert en Nederweert starten campagne
22 juni 2025 | 18:00
Burgernet-vermist-gezocht-1
53-jarige, blanke man
22 juni 2025 | 13:41
Burgernet-vermist-gezocht-1
Heb je iets gezien of gehoord?
22 juni 2025 | 13:37
2025_06_22-Dorpsschieten-op-dn-Diek-20251
‘Speciaal veur eederein’
22 juni 2025 | 13:00

Advertentie