Skip to content

Chemicaliën en materialen voor drugslab aangetroffen

7 mei 2018 | 20:02

De politie heeft maandag een inval gedaan in een pand aan de Risseweg in Weert. In het pand werden veel chemicaliën en materialen aangetroffen voor de productie van synthetische drugs.

Autogarage
De spullen werden aangetroffen in een autogarage. Of er sprake is van een drugslab en of dat het ook in werking was heeft de politie nog niet vrijgegeven. Ook is nog onduidelijk of er  iemand is aangehouden.

Ruimen
De politie, LFO en SEON zijn al de hele dag in de weer om de chemische spullen, ketels en gasflessen op te ruimen en te ontmantelen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_08_15-Grote_schuurbrand_in_Weert-2
Snelle inzet voorkomt overslag
15 augustus 2026 | 23:41
2026_08_014-Limburgfestival-Roermond-Johan-12-1652-
Festival bracht theater naar bijzondere locaties
15 augustus 2026 | 20:00
2026_08_14-Fatimafeest-Weert-Johan-02-1794-
Fever of Life zorgt voor feestelijke vrijdagavond
15 augustus 2026 | 18:18
Foto | Politie basisteam Weert
Witte sealtjes
15 augustus 2026 | 12:23

Advertentie