Skip to content

Veldeke-cursus Laeze & Schriêve

27 januari 2018 | 9:00

De vereniging Veldeke spant zich in om de dialecten te behouden, ook voor komende generaties. Ook dit jaar biedt Veldeke Wieërt aan liefhebbers de gelegenheid om met name het schrijven in dialect te bevorderen via een cursus.

Deze cursus is bedoeld voor dialectsprekers uit de regio Weert en start op dinsdagavond 27 februari. Beginners kunnen met een reeks van 6 of 7 bijeenkomsten uitstekend de basisbeginselen voor klankherkenning en spelling onder de knie krijgen. Plaats van handeling is het multifunctioneel centrum Keenter Hart in Weert.

eïnteresseerden kunnen voor informatie terecht bij het secretariaat van Veldeke via info@veldekewieert.nl of 0495-537790

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_11-Yente-Zwamborn-en-Martijn-van-Haperen-over-Scouting-Nederweert
Bekijk hier de laatste aflevering
12 december 2025 | 19:00
Foto | serezniy - depositphotos.com
Pop-upkraam
12 december 2025 | 17:00
Foto | matimix - depositphotos
Praktische en interactieve workshop
12 december 2025 | 15:00
Foto | Landelijke Inspectiedienst Dierenwelzijn
Paarden verwaarloosd ondanks waarschuwingen
12 december 2025 | 14:00

Advertentie